суббота, 19 июня
img

НОВОСТЬ

Як активісти зняли огорожу навколо озера Малий Бакай, коли влада Лиману не побажала сама цього робити

Як активісти зняли огорожу навколо озера Малий Бакай, коли влада Лиману не побажала сама цього робити

Село Озерне Лиманської ОТГ , населення приблизно двісті осіб. Навесні 2017 року майже половина з них підписалися під зверненням до Лиманськоїго міського голови Петра Цимідана з вимогою зняти огорожу навколо озера Малий Бакай  , яку встановив орендатор водойми  Д. Л. Дмітриєв, чим перекрив вільний доступ до озера місцевому населенню. Про це повідомляється на сторінці «СТОП КОРУПЦІЇ - СВЯТОГІРСЬКИЙ ПІДРОЗДІЛ».

Представники Святогірського СтопКор неодноразово виїжджали до Лиманської міської ради , зустрічалися з міським головою та посадовими особами Лиманської ОТГ , зверталися до поліції.

«Впродовж усього літа представники Лиманської влади ввічливо вели з нашим осередком переписку , відповідали на дзвінки , створювали комісії,проводили обстеження , шукали неіснуючі договори оренди.

Тим часом паркан навколо озера продовжував виконувати свою функцію . Восени ворота зачинились , бо нічого робити селянам на озері в холодну пору року - так вирішив господар огорожі.

Але все ж таки міський голова Цимідан неуважно читав направле до нього звернення жителів села Озерне.Селяни НЕ ПРОСИЛИ знести огорожу, вони ВИМАГАЛИ .І коли зрозуміли ,що влада не збирається виконувати вимоги , просто знесли паркан самі.

Відтепер доступ до озера Малий Бакай вільний - так вирішила громада», - підкреслюється у повідомленні. 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (3)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Іванна 7 августа 2020 г.   14:31
Зняли декілька прольотів на камеру,а паркан і досі там)))),але до озера вхід вільний і безкоштовний
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что я думаю про Славянск
7 чел. хочу уехать, потому что не вижу развития
3 чел. хотел бы видеть его европейским
2 чел. я хочу здесь остаться и развивать город
2 чел. хороший город для жизни, но нет работы
1 чел. мне не хватает здесь культуры
1 чел. Доволен жизнью в городе
0 чел. надоели политические разборки
0 чел. люблю его, так как прожил всю жизнь
Всего проголосовали
16 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn