среда, 8 декабря

Робота патрульного - це насправді кожен день ризик для його життя і здоров'я

top

Сьогодні як представник руху Сильні громади та член поліцейської комісії Донецької області департаменту Патрульної поліції України брав участь у процесі донабору до Патрульної поліції Краматорська та Слов'янська.

30.09.2017    16:30
  • img1298
  • img1

Ми намагалися ідентифікувати та відібрати тих кандидатів на службу, які би були віддані служінню Україні, а також могли гідно виконувати цю дійсно надзвичайно складну та небезпечну роботу патрульного поліцейського. Робота патрульного - це насправді кожен день ризик для його життя і здоров'я. Це багатогодинний робочий день, після якого падаєш з ніг. Це щоденний контакт з небезпечним асоціальним і злочинним елементом на вулицях Слов'янська та Краматорська. Це бачити смерть, горе і страждання людей - жертв злочинів та ДТП, нещасних випадків, рятувати самогубців, бачити трагедію життєвої безвиході наркоманів, що помирають від передозу і намагатися врятувати їхні життя. І ще бозна з чим кожну зміну доводиться зтикатися нашим патрульним, аби зробити наше життя більш безпечним. 

Від імені нашої організації - щиро дякую бійцю АТО з-під Іловайська, ветерану Дніпра-1, начальникові Патрульної поліції Олександру Малишу. Дякую ветерану батальну Дніпро-1, начальникові сектору кадрів Управління Євгену Ненасіну. Щиро дякую заступникові начальника Управління, начальнику відділу мониторингу внутрішньої безпеки Олексію Нікіфорову. Дякую, вам, за позицію! Дякую за службу!

Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth СЕПАР 12 июня 2018 г.   11:50
=РЫЗЫК=-ЕСЛИ ОН ТРЕБУЕТ И БЕРЁТ ВЗЯТКИ!!!!!!А НЕТ-ЕСЛИ ОН ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ПОЛНОСТЬЮ НА СТОРОНЕ ГРАЖДАН!!!!!!!
img

НОВЫЕ АВТОРЫ

blog Ольга АЛТУНИНА Депутат горсовета
blog Павел АМИТОВ писатель
blog Павел АМИТОВ писатель
blog Денис КАЗАНСКИЙ Журналист
blog Марина ОЛЕЙНИК начальник управления культуры Славянского горсовета
blog Сергей КУШНАРЕВ Депутат горсовета
blog Наталья БОНДАРЕНКО Координатор "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя"
blog Ольга РЕШЕТИЛОВА Журналист, правозащитница
top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn