воскресенье, 11 апреля
img

НОВОСТЬ

Де купити драбину

Де купити драбину

В господарстві завжди потрібні речі, яки, здавалось би, не дуже часто користуються попитом у звичайних квартирах. Хоча і це суперечливе пітання. Щодо об'єктів, де триває будівництво, зазвичай, не обійтись без такого важливого інструменту, як драбина. А якщо людина займається господарством чи садовими роботами, то взагалі драбини та стрем’янки незмінні помічники. Також вони використовуються при монтажних і ремонтних роботах.

До речі, не обовязково ії шукати на ринках - вже є можливість замовити в онлайн-магазині. Зручно, швидко та просто.

Компанія «Укр-Стандарт" постачальник драбин та стрем’янок. Тут купити драбину можна в кілька кліків. Наразі вони мають сучасний дизайн та полегшенний варіант. Наприклад, сходи компактні та транспортабельні. Такі речі стануть у нагоді для віконання робіт на вісоті. При тому, якщо купувати драбину у зазначеному магазині, то є можлівість  добряче зекономити за рахунок того, що «Укр-Стандарт» пропонує ціни нижче на 15 видсотків, ниж у багатьох інших магазинах.

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВІХ ШАРНІРНИХ ДРАБИН

Якщо детально роздивлятися драбини-трансформери, то слід зазначити, що вони идеальні для встановлення на будь-якій місцевості, воні, навіть, не потребують опори. Виробники подбали про всі тонкощі: драбини обладнені нековзними п'ятами і сходами. Їх наявність допомагає збільшити стійкість конструкції.

Алюмінієві драбини-трансформери - це неважке та надійне обладнання, що встановлюються без вертикальної опори на будь-якій місцевості. Така конструкція витримує вагу до 150 кілограмів. Натомість, драбина легка та зручна у вікористанні. Висота алюмінієвої драбини може бути до трьох метрів. Безпека досягається за рахунок планки, що призначено для підвищення міцності драбини.

Для людей, які працюють в садочках, мають приватні будинки, для бібліотекарів та в архівах, у приміщеннях, що прізначені для складів, баз, для підйому вантажу - в таких випадках драбина - незамінна.

ЧОМУ ПОКУПЦІ ОБИРАЮТЬ «УКР-СТАНДАРТ»:

Компанія на українському ринку працює більше десяті років;

-Серед покупців магазин завоював довіру;

-Надається гарантія якості;

-Є можлівість замінити товар, якщо за будь-яких причин щось не підійшло.  

Менеджери магазину допоможуть визначитись з видом драбини та підберуть найкращий варіант. Всі нюанси можна з’ясувати телефоном чі зручним месенджером.

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (2)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth СЕПАР 9 декабря 2020 г.   20:11
ЛАЗАЛИ ПО ЛЕСТНИЦЕ-УПАЛИ С ДРАБИНЫ??????
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn