четверг, 7 декабря
img

НОВОСТЬ

Система опалення в приватному будинку: як подбати про тепло вже зараз

Система опалення в приватному будинку: як подбати про тепло вже зараз

Про те, що в Україні зима обіцяє бути складною, зараз ніхто не приховує. Одну зиму країна пережила, але наступний зимовий період може принести геть неочікувані наслідки. В такому разі варто попіклуватися вже зараз про те, як опалити власни будинки. Зокрема мова йде про про такий необхідний підхід як система опалення в приватному будинку. Якщо багатоповерхівки можуть розраховувати на централізоване опалення, то для власників своїх домів вся відповідальність саме на них.

Система опалення - це завжди головний акцент у приватному житлі. Якщо зробити правильний вибір при встановленні опалення, то можна без проблем пережити в теплі та комфорті непогоду та холодну пору року. Також вибір впливатиме на витрати на електроенергію. А вже відомо станом на зараз, що енергоносії будуть підвищені в ціні в декілька разів.

Система палення має бути ефективною, але перш за все потрібно зробити розрахунки та виконати проектну документацію, вони мають відповідати нормам ДБН. Це в свою чергу затверджуються таким органом як Державна інспекція архітектури та мостобудування України. Теплові втрати також будуть розраховані згідно з характеристиками зовнішніх та внутрішніх огороджувальних конструкцій й потрібних температурних режимів  приміщень.

Які системи теплової енергії бувають:

  • опалення газовими казанами;
  •  електрокотлами;
  •  твердопаливними котлами;
  •  тепловими насосами;
  • комбінованими системами. До іхнього складу входить кілька альтернативних джерел генерації теплової енергії.

Це може бути:

1. газовий котел + електро чи твердопаливний котел,

2. газовий котел+тепловий насос.

Компанія “БТ-Сервіс” підбере варіанти індвидуально в залежності від умов объ єкту.  

Що стосується води в приватному будинку, то це також необхідно в контексті турботи про власне здоровя. Вода для власників приватного сектору йде із свердловини чи водопроводу - вона часто  містить шкідливі речовини, бактерії, віруси. Тому вживати ії вкрай не рекомендовано.  

Важливий пункт очищення води не варто скидати з рахунку. Тут більше детальної інформаціі - https://bt-service.ua/uk/sistemy-ochistki-vody, вивчивши яку власник будинку зможе прийняти остаточне рішення.

Компанія “БТ-Сервіс” надає послуги професійного проектування і підбору систем очищення води для. За вказаними телефонами нададуть корисну інформацію та допоможуть розібратися з нюансами встановлення як системи опалення, так і системи очищення води:

+380 (44) 225-63-32

+380 (67) 551-57-87

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что я думаю про Славянск
7 чел. хочу уехать, потому что не вижу развития
3 чел. хотел бы видеть его европейским
2 чел. я хочу здесь остаться и развивать город
2 чел. хороший город для жизни, но нет работы
1 чел. мне не хватает здесь культуры
1 чел. Доволен жизнью в городе
0 чел. надоели политические разборки
0 чел. люблю его, так как прожил всю жизнь
Всего проголосовали
16 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn