воскресенье, 24 января
img

НОВОСТЬ

Як харчуватися правильно під час вагітності?

Як харчуватися правильно під час вагітності?

Це питання виникає, мабуть, перед кожною вагітною жінкою, бо від повноцінності харчування залежить стан, самопочуття і здоров'я як майбутньої матусі, так і маляти. Але їсти «за двох» не варто, бо це може бути навіть шкідливім і повертатися до форми буде важко. Тому так важливо під час очікування дитини збалансувати свій раціон.

Питание беременной по неделям | Мамоведия - о здоровье и развитии ребенка

Що їсти вагітній жінці?

Якщо коротко, то повноцінно й збалансовано, але небагато. Адже ж надлишок їжі може спровокувати погіршення самопочуття. Як вважають фахівці, щодня раціон має включати:

  • Овочі;
  • Злаки (каші, хліб);
  • Білки (м'ясо, бобові);
  • Фрукти;
  • Молочні продукти.

Багато гінекологів й дієтологів наголошують, що при вживанні цих продуктів, організм жінки буде отримувати всі необхідні мікроелементи і вітаміни. Але при цьому обговорюють, що всі продукти мають бути найкращої якості, а саме – натуральними, вирощеними без застосування хімічних удобрень та прискорювачів росту. Як одразу стає зрозумілим, абсолютної більшості жінок, що живуть в місті, такі продукти дістати майже неможливо, бо в найближчому супермаркеті або магазині вони не продаються.

До того ж, мало яка жінка в наш метушливий час має можливість настільки ретельно контролювати своє харчування: то робота напружена, то старші діти потребують уваги, то домашні клопоти відволікають. А потреба у вітамінах та мікроелементах зростає…

Як відновити дефіцит вітамінів і мікроелементів?

Вихід цілком стандартний – комплекси вітамінів для вагітних, де концентрація необхідних організму мікроелементів збільшена. Але які обрати, якщо в аптеках варіантів не злічити? Фахівці вважають, що найкращим варіантом буде комплекс, який враховує потреби на різних етапах розвитку дитини, як наприклад, комплекс Фемібіон, що складається з двох препаратів:

1.Фемібіон 1 – включає всі необхідні елементи, які потрібні матері і дитині в першому триместрі в достатньому обсязі, в тому числі фолієву кислоту.

2.Фемібіон 2 – покриває потреби зростаючого організму маляти у другому та третьому триместрах, наприклад, у кальції, магнії, цинку, вітамінах.

Деякі жінки можуть сказати, що не варто пити синтетичні вітаміни, все одно вони через плаценту можуть і не потрапити до дитини. Можливо, але в будь-якому разі організм маляти бере у матері все, що йому потрібно, навіть якщо цих елементів і так дефіцит. Тому нерідко самопочуття жінки під час вагітності та після пологів погіршується, а щоб цьому запобігти варто підтримувати свій організм всіма доступними засобами!

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Денди. 14 января 2021 г.   17:35
Вопрос в том - КАК ВООБЩЕ ВЫЖИТЬ???
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn