суббота, 31 июля
img

НОВОСТЬ

Державні закупівлі: як зробити все за правилами

Державні закупівлі: як зробити все за правилами

В даний час всі публічні закупівлі товарів, робіт і послуг державними органами та територіальними громадами здійснюються за допомогою електронного майданчика Prozorro, який надає доступ до централізованої бази даних всіх тендерних торгів, їх учасників, результатів та угод. Це обумовлено бажанням проведення ефективних і прозорих закупівель, запобігання корупційних дій, розвитку добросовісної конкуренції.

Доступ до електронної бази даних можливий тільки через авторизовані майданчики, на яких можуть зареєструватися всі бажаючі учасники. Це можуть бути фізичні та юридичні особи, державні установи та фізичні особи-підприємці, резиденти і нерезиденти України.

Однією з таких майданчиків є SmartTender, що має 4 рівня акредитації та надає доступ до державних і комерційних торгів на більш, ніж 2 000 000 робіт, товарів і послуг.

Державні тендери включають допорогових (від 3000 до 200 000 гривен для товарів і до 1,5 млн. Гривень для робіт або послуг) і надпорогові закупівлі. Надпорогові публічні закупівлі можуть здійснюватися трьома засобами: відкриті торги, конкурентний діалог, переговорна процедура. Допорогові закупівлі здійснюються за алгоритмом відкритих торгів, коли всі зацікавлені особи можуть подавати свої пропозиції.

Комерційні торги здійснюються у формі аукціону або запиту пропозицій і можуть розміщуватися на будь-який вид товару (транспорт, обладнання, нерухомість і т.д.) або послугу. За складом учасників, торги можуть бути відкритими, в яких участь беруть всі бажаючі або закриті - проводяться серед спеціально відібраних підприємств. Також можна виділити одноетапні торги, які здійснюються без переговорів і двохетапні, які включають переговори, доопрацювання техзавдання, аналіз пропозицій і остаточний вибір переможця. Результати тендеру оформляються в тендерному протоколі.

Учасники електронного майданчика СмартТендер можуть вибрати базовий або розширений тарифний план для можливості розміщення тендерів. Також користувачам майданчика надається і додатковий спектр послуг, а саме консультації, юридичний супровід закупівель, технічна підтримка при виникненні будь-яких труднощів або проблем в ході торгів. А отримувати актуальну інформацію щодо закупівель можливо за допомогою Телеграм- бота.

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что я думаю про Славянск
7 чел. хочу уехать, потому что не вижу развития
3 чел. хотел бы видеть его европейским
2 чел. я хочу здесь остаться и развивать город
2 чел. хороший город для жизни, но нет работы
1 чел. мне не хватает здесь культуры
1 чел. Доволен жизнью в городе
0 чел. надоели политические разборки
0 чел. люблю его, так как прожил всю жизнь
Всего проголосовали
16 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn