понедельник, 10 мая
img

НОВОСТЬ

Жителька Слов'янська відкрила пральню і мріє про розширення бізнесу

Жителька Слов'янська відкрила пральню і мріє про розширення бізнесу

Жителька Слов’янська Оксана Щербина влітку 2018 року відкрила «Файну пральню», нині хоче розширити спектр послуг для клієнтів і відкрити станцію хімічного чищення.

Справа Оксани Щербини почалася у 2014 році, коли друзі попросили вимити фасад кав’ярні, яку тоді готували до відкриття, повідомляє «Бізнес-Схід».

«У нас в родині була мийка для авто, з цією мийкою ми пішли до друзів, - розповідає Оксана Щербина. - Нашу роботу побачили їхні сусіди, теж запросили помити магазин після ремонту. Власне, з цього почалася наша справа. З’явилися перші замовлення, ми побачили, що є попит на такі послуги».

Підприємниця почала купувати  інвентар – пилососи для ковроліну, чистки меблів, стала добирати хімію.

«Почали закуповувати побутову хімію – не порошок з ринку, а професійну, щоб плями почистити, щоб екологічна була, не викликала алергії. Брали по 100 г, тестували усе вдома», - каже Оксана.

На пошук клієнтів, закупівлю обладнання пішло кілька років. Влітку 2018 року вирішили відкрити пральню, куди люди можуть принести одяг та килими для прання і чистки. За власні гроші придбали пральні та сушильні машини у Європі. Впродовж року зробили ремонт у приміщенні, де зараз пральня.

«Зараз у пральні чи чистимо куртки, пальта, пуховики, ковдри. Влітку привозили багато килимів. Також можемо хімічну чистку вдома у клієнта зробити. До нас почали звертатися з готелів – привозять білизну випрати та попрасувати», - говорить Оксана.

Зараз підприємниця планує розробити договір, за яким зможе прибирати у клієнта вдома  за його відсутності. Така послуга популярна у великих містах. Також Оксана Щербина каже, що, взявши на роботу людей, можна пропонувати клінінгові послуги школам та лікарням.

У перспективі також мріє відкрити станцію хімічного чищення, де зможе надавати клієнтам увесь спектр послуг – чистити весільні сукні, костюми і хутряні вироби. Але для цього потрібне дороге обладнання.

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Александр 28 ноября 2018 г.   17:18
поздравляю! Нашла тему.
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Что я думаю про Славянск
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn