суббота, 16 января
img

НОВОСТЬ

Чому Луганський аграрний університет переселяється у Слов`янськ, Костянтинівку та Старобільськ

Чому Луганський аграрний університет переселяється у Слов`янськ, Костянтинівку та Старобільськ

Чому Луганський аграрний університет переселяється у Слов`янськ, Костянтинівку та Старобільськ.

Пояснює помічник ректора Луганського національного аграрного університету Елена ЗНАТКОВА. Про це пише сайт СВОИ. CITY

- Луганський національний аграрний університет – єдиний аграрний ЗВО Донбасу, який за свою майже столітню історію неодноразово стикався з випробуваннями на міцність.

Новітня історія ЛНАУ розпочалася з 2014 року - з моменту переміщення до Харкова. Тоді пріоритетними завданнями були - попри всі труднощі - зберегти науковий-педагогічний потенціал та дати шанс на здобуття вищої освіти тим, хто не закінчив навчання, та новим абітурієнтам - випускникам шкіл Луганської та Донецької областей.

В умовах переміщення прийшло усвідомлення того, що університет – не стіни, університет – це люди. Саме тут прийшло усвідомлення переваг мобільності університетів!

Проте час йде, диктуючи нові завдання. Надзвичайна конкуренція, функціонування трьох аграрних вищих навчальних закладів у Харкові, зацікавленість місцевих громад Донеччини та Луганщини в поверненні університету та підтримка зі сторони міжнародних донорів стали вагомими аргументами для прийняття Міністерством освіти і науки України рішення щодо подальшої діяльності ЛНАУ на територіях Луганської і Донецької областей – на базах своїх відокремлених підрозділів у м. Слов`янськ, м. Костянтинівка, м. Старобільськ.

Тепер ЛНАУ має повернутися на рідну землю та стати новатором – першим університетом, що являтиме собою мережеву структуру навчально-наукових інститутів, факультетів, структурних підрозділів, розташованих у різних районах Луганської та Донецької областей.

Тепер кожна кафедра університету знайде собі новий дім. Науково-педагогічний потенціал розвиватиметься у більш сприятливих умовах, де є відповідна профілю інфраструктура, нагальна потреба в певних кадрах та зв'язок між наукою та економікою.

Крім того,  сучасні реалії вимагають і структурних змін. Одним із стратегічних напрямів буде поява в структурі університету сервісних підрозділів для забезпечення додаткових джерел фінансування: центрів із надання додаткових освітніх послуг у сферах доуніверситетської та післядипломної Е-освіти; центрів із проведення фандрайзінгової діяльності, реалізації міжнародних проектів, грантової діяльності, тощо. Це вагоме підґрунтя для створення стабільної матеріально-технічної бази університету та комфортних умов для проживання співробітників та студентів.

Звісно, процес переміщення не може бути миттєвим. До того ж ЛНАУ має виконати зобов’язання перед кожним студентом, що вже навчається. Тому для всіх, хто прагне закінчувати своє навчання в Харкові, ЛНАУ забезпечить повноцінний навчальний процес.

Усвідомлюючи нові вимоги часу, ЛНАУ націлений на подальший розвиток, на підкорення нових вершин, на зміни, які, як показує досвід, лише на краще. Ми готові долати труднощі, щоб побудувати інноваційний заклад освіти нового типу на теренах рідних областей!

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth СЕПАР 26 ноября 2018 г.   18:34
На независимость Украины (1994) Иосиф Бродский. Дорогой Карл XII, сражение под Полтавой, слава Богу, проиграно. Как говорил картавый, "время покажет Кузькину мать", руины, кости посмертной радости с привкусом Украины. То не зелено-квитный, траченный изотопом,— жовто-блакытный реет над Конотопом, скроенный из холста, знать, припасла Канада. Даром что без креста, но хохлам не надо. Гой ты, рушник, карбованец, семечки в полной жмене! Не нам, кацапам, их обвинять в измене. Сами под образами семьдесят лет в Рязани с залитыми глазами жили, как при Тарзане. Скажем им, звонкой матерью паузы медля строго: скатертью вам, хохлы, и рушником дорога! Ступайте от нас в жупане, не говоря — в мундире, по адресу на три буквы, на все четыре стороны. Пусть теперь в мазанке хором гансы с ляхами ставят вас на четыре кости, поганцы. Как в петлю лезть — так сообща, путь выбирая в чаще, а курицу из борща грызть в одиночку слаще. Прощевайте, хохлы, пожили вместе — хватит! Плюнуть, что ли, в Днипро, может, он вспять покатит, брезгуя гордо нами, как скорый, битком набитый кожаными углами и вековой обидой. Не поминайте лихом. Вашего хлеба, неба, нам, подавись мы жмыхом и колобом, не треба. Нечего портить кровь, рвать на груди одежду. Кончилась, знать, любовь, коль и была промежду. Что ковыряться зря в рваных корнях глаголом? Вас родила земля, грунт, чернозем с подзолом. Полно качать права, шить нам одно, другое. Это земля не дает вам, кавунам, покоя. Ой да Левада-степь, краля, баштан, вареник! Больше, поди, теряли — больше людей, чем денег. Как-нибудь перебьемся. А что до слезы из глаза — нет на нее указа, ждать до другого раза. С Богом, орлы, казаки, гетманы, вертухаи! Только когда придет и вам помирать, бугаи, будете вы хрипеть, царапая край матраса, строчки из Александра, а не брехню Тараса.
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn