суббота, 17 апреля
img

НОВОСТЬ

Рідні 16-річного хлопця із села Прелесне Слов’янського району просять допомогти його вилікувати

Рідні 16-річного хлопця із села Прелесне Слов’янського району просять допомогти його вилікувати

У 16-річного Павла Зубко із села Прелесне Слов’янського району Павла Зубко після тривалого обстеження і операції діагностували В-лімфому в легенях.

Під час обстеження у місцевому військкоматі хлопцеві поставили діагноз пневмонія. Після планового лікування направили до фтізіатра, попросили здати знімок и додаткові аналізи. Лікарі поставили діагноз туберкульоз і направили в Краматорський тубдиспансер.

Там після лікування хлопцю призначили КТ і бронхоскопію і відправили до Києва. Зробили операцію, видалили фрагмент легені. Гестологія показала гостру форму лімфоми.

«Ми проходимо лікування і сподіваємося на краще. Паша надзвичайно сильний і мужній хлопець, він стійко переносить 5 дренажів у легені і вже мріє повернутися до навчання і друзів. Але хвороба нещадна. Щоб зупинити і подолати її, нам треба ваша допомога», - розповідають рідні Павла.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанка – 5168 7426 0702 8028

мама – Зубко Ірина Анатоліївна

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth 5 апреля 2018 г.   19:06
У 16-річного Павла із села Прелесне Слов’янського району після тривалого обстеження і операції діагностували В-лімфому в легенях. Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/dopomozhit-vryatuvati-zhittya-pavlu-1133685.html Шалом! Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Апостоли були святі чудотворці бо НовоЗавітні йудеї - вояки Божиї,яки знали Заповідь - Не робіть ні яких малюнкив й не вконяйтесь їм і з вырою в голос розкаялись й не по своїй заслузі,а з Великої Ласки Любов'ю,Мудрістью и Валадою вустами забороняли,що не від Бога й проголошували те,що Во Славу Божу,Котрому нема улюбленців бо кожног викупив Кров'ю для Своєї Переможної Радісті! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей (дословний переклад) праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж! Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! і я не притендую,що це все,аможе щось і не так! Прорватись скрізь вражину беспредельну криком до Спасителя Вискупителя! І спитайте Його - як молитись,щоб через мене стала Твоя Переможна Радість і щоб Прославити Тебе Господь! Бо Твоя Викупна Кров Найкоштовниша за кожного! Що б ні хто нас не побачив з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю!
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
img

ЕЩЕ НОВОСТИ

В РУБРИКЕ corn
ВСЕ corn
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn