пятница, 22 ноября
img

НОВОСТЬ

Де замовити юридичний аутсорсинг

Де замовити юридичний аутсорсинг

Діяльність будь-якого підприємства – від невеликої компанії до багатотисячного виробничого комплексу – неможлива без якісного юридичного супроводу. Мова йде про контроль за діяльністю фірми, представлення її інтересів під час проведення державних перевірок, юридичне урегулювання трудових відносин та, за необхідністю, захист підприємства у суді. Саме тому, керівники компаній, незалежно від специфіки їхнього бізнесу, зацікавлені в якісному юридичному аутсорсингу. 

Юридичний аутсорсинг – це ведення юрдіяльності Вашого підприємства віддалено, на основі договору. Такі послуги надаються висококваліфікованими юристами та гарантують:

  • Чіткий контроль над діяльністю компанії та її відповідністю до норм чинного законодавства;
  • Роботу на результат, вирішення конкретних завдань;
  • Індивідуальний підхід з урахуванням специфіки Вашого бізнесу;
  • Оперативне та чітке вирішення будь-яких питань, які стосуються юриспруденції, надання кваліфікованих консультацій працівникам Вашого підприємства;
  • Конфіденційність наданої інформації, неможливість її передачі третім особам без Вашої особистої згоди.

Окремою перевагою юридичного аутсорсингу є його помірна вартість. Такі послуги – значно більш вигідні, ніж найм штатного юриста. Ознайомитися з приблизним прайсом можна на сайті львівської компанії «Менеджмент Консалтинг Груп»: https://mcg-lv.com/yuridichnij-autsorsing/

Критерії вибору аутсорсингової компанії

У першу чергу, нас цікавить практичний досвід фахівців. Поцікавтеся, з якими компаніями вони співпрацюють, та яких результатів за час цієї співпраці вдалося досягти. Не зайвим буде ознайомитися з рекомендаціями та відгуками клієнтів. Вони допоможуть скласти об’єктивне враження про діяльність юридичної аутсорсингової компанії. 

На другому місці – цінова політика. Зазвичай, вартість юридичного аутсорсу розраховується індивідуально. На неї впливає специфіка Вашого підприємства, обсяг роботи, поточний стан справ в компанії та безліч інших факторів. Порівняйте вартість послуг від різних компаній, щоб обрати оптимальний варіант.

Важливо, щоб працівники юридичної аутсорсингової компанії регулярно підвищували власну кваліфікацію, цікавилися змінами в законодавстві, тримали руку на пульсі юридичного життя країни. Все це стане запорукою високої якості послуг. 

Бажаємо успіхів у розвитку Вашої власної справи!

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (2)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Денди 31 августа 2019 г.   6:27
ВНИМАНИЕ!!! Резко облегчено получение гражданства России. Смотрите закон № 187 от 29.апреля 2019года. Теперь его можно получить ВСЕМ жителям Донецкой и Луганской областей в течении 6и месяцев. Нужен паспорт уСРАИНЫ с пропиской в любом населенном пункте Донбасса. Славянск, Дружковка, Северск, Лисичанск, Рубежное... Всего полгода и Вы гражданин России!!! Можете жить в её любом городе работать и получать отличную зарплату, питаться натуральными продуктами, учить детей на русском языке!!!
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Как вы считаете, городские власти Славянска получают "откаты" от подрядчиков, выигрывающих тендеры на ремонт дорог?
106 чел. А вы что, сомневаетесь?
25 чел. Местных подрядчики не кормят. "Откаты" идут на Киев
20 чел. Там не меньше 50% "откат"
18 чел. Нет, все по-честному, никаких "откатов"
10 чел. Сейчас все работают без "откатов" - боятся прокуратуру и НАБУ
Всего проголосовали
179 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn