пятница, 24 ноября

Нехай петиція написана не досконало. Навчімося. Усвідомте - майбутнє міста, країни залежить від вас.

top Житель Славянска

Зазирнув на сторінку «Єдиних місцевих петицій» На сьогодня подано лише одинадцять петицій, на 31 дана відповідь міськради. Зайдіть на сайт- почитайте – відписки в найкращому стилі радянських часів.

14.11.2017    8:37
  • img46
  • img0

Добре живеться в місті Слов’янськ, нема ніяких претензій, побажань до влади. Все добре в місті. Належним чином ведеться господарство . Так є «дрібні» недоліки: то освітлення по вулицях нема, то асфальт поклали аби як, то сквер знесли, а сарай поставили, то автостанція вся у ямах, то дітям нічим до школи доїхати, а то води в оселях бракує. Усе це такі дрібниці, на тлі лозунгів «Україна понад усе», що не варто на них звертати уваги.

І не звертають. Байдуже. Щоб петицію прийняли до розгляду потрібно лише 250 підписів. Але в місті, де мешкає близько 140 тисяч населення, ледь - ледь набирається 100 підписів. Що це, загальна байдужість, пофігізм. Де поділися оті молодчики, що гарсали по вулицях на автомобілях, дуділи сигналами, кричали гасла «Слава Україні», «Україна понад усе» і нічого не робили. Їм теж тепер байдуже. Де їхня Україна? Бо моя тут. У місті де я живу, де вчаться наші діти, ростуть онуки.

Я хочу щоб наше місто було як квітучий сад. Щоб люди, котрі приїздять до міста, вийшовши з вокзалу були вражені красою міста.

А вони таки будуть вражені. Будуть вражені не красою привокзального скверу з буйною зеленню та квітами, фонтанами та лавочками для відпочинку. Вони будуть вражені будівлею сараю з вивіскою секондхенд.

Якщо ви не хочете бути пірьїною яку несе вітер куді йому заманеться, якщо ви не хочете бути м’якою глиною з котрої ліплять коники, не будьте байдужими.

Прочитайте петицію, підтримайте її, впливайте на владу. Робіть так, щоб влада виконувала Вашу волю, бо ви її обирали, а не забажанки олігархів. Робіть так щоб влада не продавалася. Бо те, що рішення місьради про забудову привокзальної площі куплене за гроші, в мене не викликає жодного сумніву.

Почитайте петицію, зайдіть на сайт і проголосуйте.

Нехай петиція написана не досконало. Навчімося. Усвідомте - майбутнє міста, країни залежить від вас.

«Борцу с МАФами в Славянске мэру Ляху следовало бы заняться МАФом на Привокзальной площади. Оплату сноса почти возведенного строения и панциря из плиток возложить на бедняка Ахмета - чтоб не повадно было города уродовать. На крайний случай в доле на возмещение затрат должны быть депутаты горсовета, проголосовавшие за разрешение Ахметке строить сарай. В назидание последующим, что город нужно только улучшать.»

Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn