суббота, 21 октября

Увіковічення пам'яті Романа Напрягло: сподіваюсь, що висновки будуть зроблені

top

Вибачте, але я не втримався. Засідання відклали. І це правильне рішення. До того ж, кворуму не було.

30.09.2017    16:33
  • img148
  • img1

Сьогодні в приміщенні Слов'янської міськради відбулося засідання робочої групи з увіковічення пам'яті Романа Напрягло, який загинув захищаючи свою Батьківщину від російської навали. Загинув від кулі снайпера тільки-но зустрівши свій двадцятий день народження.

На сайті міськради анонс цього засідання чомусь не з'явився, як і не з'явилося на самому засіданні формулювання текстової частини меморіальної дошки, яку батьки Ромчика попередньо надали. Але замість цього з'явився дивний текст з кількох слів про загибель "десь там від невідомо чого".

Звісно, таке формулювання не влаштувало ні батька Роми Дмитрий Напрягло, ні громадськість, яка й висловилася з цього приводу. Але далі цікавіше... З промовою про те, що досі незрозуміло, з ким йде війна в Україні і що треба почекати, поки нам про це розкажуть, слово взяла "безкінечно запенсійного віку жєньщіна, яка за мір". Далі більше, на її підтримку стало ще й якесь "ригівське молоде покоління" з опоблоку, яке є зараз депутатом міськради. Далі вибачте, але я не втримався. Засідання відклали. І це правильне рішення. До того ж, кворуму не було. Сподіваюсь, що висновки будуть зроблені.

Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Сергей 30 сентября 2017 г.   17:39
Бклименко загноил, совсем тугоумие у человека. Ну, беда...
top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn