понедельник, 10 августа
img

НОВОСТЬ

Де дізнатися про курс долара Чернівці та забронювати його на годину

Де дізнатися про курс долара Чернівці та забронювати його на годину

Чарівне та історичне місто Чернівці. У зв’язку з тим, що воно розташовано на південному заході України  за 40 км від румунського кордону, то багато місцевих жителів регулярно виїжджають на заробітки до країн Євросоюзу. Незважаючи на те, що Чернівці вважається туристичним центром, частина населення вимушена працювати та шукати кращої долі в країнах ЄС. Саме тому дуже користується попитом обмінка Чернівці, бо люди кожного дня здійснюють фінансові операції, переводи за кордон тощо.

Обмінник Чернівці – це завжди вигідний курс та пропозиції. За допомогою цього сервісу є змога забронювати курс валют в чернівцях на сьогодні та згодом обміняти гроші в стаціонарному пункті. Пропозиція буде дійсною годину.   Про курс долара чернівці тут.

Крім цього, компанія «KІТ Груп» швидко і з мінімальною комісією переведе гроші по Україні. І вже отримати платіж людина зможе в одному з відділень Kit Group в місті свого знаходження. Також перевод можна отримати на банківську карту чи рахунок. За обмаль часу максимум послуг з обмін валют Чернівці.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ КОМПАНІЯ «КІТ Груп»:

-наявність ліцензії нацбанку України;

-анонімність угод;

-приймаються зношені купюри;

-комісія при переводах грошей мінімальна;

-підпримка техслужби надається з будь-яких питань.

Більш детальна інформація про курс долара чернівці завжди на сайті: тут самі актуальні дані та простота при виконанні операцій.

Перевод грошей в гривні здійснюється за кілька хвилин. В цьому разі немає потреби відкривати рахунок. Достатньо однієї заявки. Користуйтесь обмінка Чернівці і ви завжди будете в курсі курсу валют Чернівці.

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Денди. 26 июля 2020 г.   15:57
Зелупа - презик Украины, и Порошенко тоже презик но уже использованый!!!
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn