суббота, 23 марта
img

НОВОСТЬ

Чому у Слов'янську діти тікають з дому: інформує відділ поліції

Чому у Слов'янську  діти тікають з дому: інформує відділ поліції

Здебільшого діти самовільно уходили з дому із-за непорозуміння з батьками, тікали зі спец закладів, бо воліли «погуляти» і кожного разу вони не замислювалися, на яку небезпеку вони себе наражали. 

Так, вчора, у Райгородку 8 – річна дівчинка пішла пізно ввечері з дому після сварки з дідусем. Родичі більше години намагалися розшукати її самостійно і тільки потім звернулися в поліцію. Весь цей час дівчинка ховалася неподалік від будинку в кущах.

Більше 90% дітей були знайдені в перші години після їх зникнення, але й були і такі, які через несвоєчасне звернення дорослих у поліцію були знайдені в сусідніх областях.

Завдяки злагодженим діям поліцейських Донеччини і Луганщини менше ніж за добу вдалося знайти двох неповнолітніх втікачок. Про зникнення дівчат - 13 та 14 років, батьки повідомили поліцейським лише через добу. Незважаючи на це, поліцейські того ж дня розшукали та повернули підлітків додому. Дівчата були знайдені в місті Попасна Луганської області.

Також траплялися випадки коли дорослі свідомо залишали дітей без нагляду.

Так, під час патрулювання в Слов'янську на автовокзалі поліцейські виявили двох кинутих дітей. Брата з сестрою віком 10 та 13 років на вокзалі залишив чоловік старшої сестри, який привіз їх із Краматорська. Мотивувавши, що в нього немає часу, залишив дітям гроші на квиток додому – в селище Райгородок Слов'янського району, та уїхав. Поліцейські встановили батька дітей і повідомили йому про те, що трапилося. До приїзду батька діти перебували зі співробітниками ювенальної превенції.

Поліцейські закликають громадян не бути байдужими, своєчасне звернення до поліції з будь-якою інформацію про дитину, що зникла чи страждає від байдужості чи жорстокості власних батьків може врятувати життя малечі.

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Как вы считаете, городские власти Славянска получают "откаты" от подрядчиков, выигрывающих тендеры на ремонт дорог?
106 чел. А вы что, сомневаетесь?
25 чел. Местных подрядчики не кормят. "Откаты" идут на Киев
20 чел. Там не меньше 50% "откат"
18 чел. Нет, все по-честному, никаких "откатов"
10 чел. Сейчас все работают без "откатов" - боятся прокуратуру и НАБУ
Всего проголосовали
179 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn