суббота, 6 июня
img

НОВОСТЬ

Спортсмен з Слов’янську у складі збірної України виступатиме на чемпіонаті світу з хортингу

Спортсмен з Слов’янську у складі збірної України виступатиме на чемпіонаті світу з хортингу

Боєць військової частини 3035 посів перше місце на чемпіонаті України з хортингу, який відбувся у Києві 18 березня.

Владислав Шульга вступив до лав Національної гвардії лише у минулому місяці, але вже встиг відстояти честь свого підрозділу на змаганнях всеукраїнського рівня. Військовослужбовець виборов путівку на чемпіонат світу, який має відбутися у Литві.

«Учасників було 650. Вікові категорії різні: від 8 років до 18+. В моїй ваговій категорії «60» було одинадцять чоловіків, з них двоє - майстри спорту, як і я. Майстра спорту міжнародного класу, свого часу, я завоював ще на Чемпіонаті світу серед юнаків. Цього разу провів три бої. У фіналі суперник був з Дніпра, майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо. Я завершив бій достроково, переміг технічним нокаутом», - поділився своїми враженнями від змагань стрілець роти охорони Слов’янського полку солдат Владислав Шульга.

Спортсмен повідомив, що крім хортингу займається бойовим самбо та рукопашним боєм. Каже, що у Слов’янську, де він народився та виріс, є багато спортивних клубів, які дозволяють розвивати ці напрямки.

Вже у квітні Владислав у складі збірної України виступатиме на чемпіонаті світу з хортингу, який відбудеться м. Даугавпілз у Латвії. Тож тримаймо кулаки за нашого спортсмена.

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
12 чел. экономического развития и человеческого потенциала
8 чел. грамотной команды мэра
5 чел. прогрессивных людей
5 чел. культуры и образования среди большинства населения
2 чел. креативных менеджеров для развития города
1 чел. продвинутой молодежи
0 чел. поддержки друг друга для классных проектов
Всего проголосовали
33 чел.
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn