пятница, 28 февраля
img

НОВОСТЬ

Слов’янські Каспарови: хто став чемпіоном міста з шахів?

Слов’янські Каспарови: хто став чемпіоном міста з шахів?

З 3 по 11 березня у приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» проходив чемпіонат міста Слов’янська з шахів, в якому взяли участь 35 спортсменів.

До фінальної стадії змагань вийшли 10 учасників, серед яких і розігрувалися призові місця:

I та II місце поділили між собою – Легуцький Михайло та Морозов Віталій;

III місце – Старовойтов Олег.

Переможці та призери змагань відзначені грамотами, медалями та шаховими дошками від відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске не хватает:
author
Вадим Лях
мэр Славянска
Мені здається, що домовитись про завершення війни буде простіше, аніж реінтегрувати людей. Ми вже маємо ціле покоління, що зростає в інших умовах, з іншими цінностями та настановами. Це справа не на один рік.
63%
Проголосовало: 19 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn