понедельник, 28 мая
img

НОВОСТЬ

Рідні 16-річного хлопця із села Прелесне Слов’янського району просять допомогти його вилікувати

Рідні 16-річного хлопця із села Прелесне Слов’янського району просять допомогти його вилікувати

У 16-річного Павла Зубко із села Прелесне Слов’янського району Павла Зубко після тривалого обстеження і операції діагностували В-лімфому в легенях.

Під час обстеження у місцевому військкоматі хлопцеві поставили діагноз пневмонія. Після планового лікування направили до фтізіатра, попросили здати знімок и додаткові аналізи. Лікарі поставили діагноз туберкульоз і направили в Краматорський тубдиспансер.

Там після лікування хлопцю призначили КТ і бронхоскопію і відправили до Києва. Зробили операцію, видалили фрагмент легені. Гестологія показала гостру форму лімфоми.

«Ми проходимо лікування і сподіваємося на краще. Паша надзвичайно сильний і мужній хлопець, він стійко переносить 5 дренажів у легені і вже мріє повернутися до навчання і друзів. Але хвороба нещадна. Щоб зупинити і подолати її, нам треба ваша допомога», - розповідають рідні Павла.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанка – 5168 7426 0702 8028

мама – Зубко Ірина Анатоліївна

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth 5 апреля 2018 г.   19:06
У 16-річного Павла із села Прелесне Слов’янського району після тривалого обстеження і операції діагностували В-лімфому в легенях. Більше читайте тут: https://tsn.ua/dopomoga/dopomozhit-vryatuvati-zhittya-pavlu-1133685.html Шалом! Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Апостоли були святі чудотворці бо НовоЗавітні йудеї - вояки Божиї,яки знали Заповідь - Не робіть ні яких малюнкив й не вконяйтесь їм і з вырою в голос розкаялись й не по своїй заслузі,а з Великої Ласки Любов'ю,Мудрістью и Валадою вустами забороняли,що не від Бога й проголошували те,що Во Славу Божу,Котрому нема улюбленців бо кожног викупив Кров'ю для Своєї Переможної Радісті! Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей (дословний переклад) праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж! Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! і я не притендую,що це все,аможе щось і не так! Прорватись скрізь вражину беспредельну криком до Спасителя Вискупителя! І спитайте Його - як молитись,щоб через мене стала Твоя Переможна Радість і щоб Прославити Тебе Господь! Бо Твоя Викупна Кров Найкоштовниша за кожного! Що б ні хто нас не побачив з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю!
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Кого вы считаете лучшим (самым читаемым, интересным, профессиональным) журналистом Славянска?
258 чел. Павел КОРОТЕНКО
219 чел. Юлия СТЕЦЮРА
124 чел. Светлана ВЬЮНИЧЕНКО
95 чел. Антон СКВОРЦОВ
80 чел. Григорий КУЛЬБАКА
52 чел. Наталия ПОПОВА
28 чел. Эдуард ТОРСКИЙ
28 чел. Денис БИГУНОВ
20 чел. Богдан КРАСОВСКИЙ
16 чел. Александр КУЛЬБАКА
Всего проголосовали
920 чел.
img

ЕЩЕ НОВОСТИ

В РУБРИКЕ corn
ВСЕ corn
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn