суббота, 15 декабря
img

НОВОСТЬ

Жебрівський відвідав арт-кафе піцерію “Атмосфера”, яку відкрили переселенці з Донецька

Жебрівський відвідав арт-кафе піцерію “Атмосфера”, яку відкрили переселенці з Донецька

Учора, 16 січня, голова Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та міський голова Вадим Лях відвідали заклад громадського харчування арт-кафе піцерія “Атмосфера”, яке відкрили переселенці з Донецька.

Вони подавали заявку на участь у проекті “Український донецький куркуль” і саме їх бізнес-план було обрано для надання фінансової підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів. Тому на виділені кошти з обласного та місцевого бюджетів було придбано кухонне обладнання та меблі. Сьогодні кафе може прийняти 34 гостя, з потеплінням відкриється літній майданчик, де зможуть розміститися 90 гостей. Особлива увага в цьому закладі приділяється дітям, для яких створено безліч розваг та виділена спеціально обладнана дитяча кімната та є курси маленьких кухарів.

Керівники кафе з радістю показали почесним гостям заклад та розповіли, як все створювалося. Вони поділилися, приємними сподами про чудову країну Італію, у якій вони побували, тому в меню багато страв італійської кухні. Одним з фірмових страв цього закладу є конопіца. Гостинні власники кафе пригощали почесних гостей кавою, фірмовими стравами та смаколиками.

Павло Жебрівський порадив їм об'єднуватися з такими ж переселенцями, які також виграли проект “Український донецький куркуль”. Директор арт-кафе подякувала міському голові Вадиму Ляху за підтримку та допомогу, а він у свою чергу підкреслив, що завжди радий таким активним та дієвим переселенцям, які не просто облаштовуються у новому місці та шукають роботу, а самі створюють нові робочі місця.

Після цього Павло Жебрівський та Вадим Лях відвідали кондитерський цех “Valencia”, де їм продемонстрували апарат для автоматичного пакування продукції, які був куплений за кошти проекту.

Директор Вікторія Садикова провела екскурсію почесним гостям по кондитерських цехах, де вони мали змогу спостерігати за створенням кулінарних шедеврів. Вікторія Садикова розповіла, які є проблемні питання у виробництві, подякувала за візит та презентувала коровай очільнику області.

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (1)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth СЕПАР 13 февраля 2018 г.   14:34
НЕ ЗДОХ ЕЩЁ ПАДЛО???????
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Как вы считаете, городские власти Славянска получают "откаты" от подрядчиков, выигрывающих тендеры на ремонт дорог?
106 чел. А вы что, сомневаетесь?
25 чел. Местных подрядчики не кормят. "Откаты" идут на Киев
20 чел. Там не меньше 50% "откат"
18 чел. Нет, все по-честному, никаких "откатов"
10 чел. Сейчас все работают без "откатов" - боятся прокуратуру и НАБУ
Всего проголосовали
179 чел.
img

ЕЩЕ НОВОСТИ

В РУБРИКЕ corn
ВСЕ corn
author

0%
Проголосовало: 0 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn