вторник, 23 января
img

НОВОСТЬ

Великолепная «тридцатка»: опубликован список спортсменов из Славянска, которые будут получать стипендию в 2018 году

Великолепная «тридцатка»: опубликован список спортсменов из Славянска, которые будут получать стипендию в 2018 году

Власти Славянска опубликовали список из 30  спортсменов, которые в 2018 году будут получать стипендию городского совета в сумме от 425 до 850 гривен в месяц. Соответствующее распоряжение городского головы было принято 27 декабря 2017 года и опубликовано на сайте Славянского горсовета. 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Рік народження

Досягнення

Сума грн. на місяць

Фондн грн.

 на рік

Олімпійські види спорту

1

Бублик

Ярослав Васильович

2002

І місце, чемпіонат України з легкої атлетики  серед юнаків 2002 р.н. та молодші, естафетний біг (100+200+300+400 м.)

850,00

10200,00

2

Волошин

Марко Валерійович

2003

І місце, командний чемпіонат України з боротьби греко-римської серед юнаків 2002-2003 р.н.

850,00

10200,00

3

Гаценко

Тетяна Андріївна

1999

І місце, чемпіонат Донецької області з легкої атлетики  на призи МСМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2000, 2002 р. н. та молодші, дистанція 800 м.

ІІ місце, чемпіонат Донецької області з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, дистанція 3000 м.

425,00

5100,00

4

Дарчук

Софія Тарасівна

1997

І місце, Кубок України з дзюдо

850,00

10200,00

5

Косиця

Ярослав Валерійович

2004

І місце, чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н

850,00

10200,00

6

Котляров

Максим Сергійович

2002

ІІІ місце, чемпіонат України з дзюдо серед юнаків до 16 років

595,00

7140,00

7

Мартинова

Вікторія Вадимівна

2008

ІІ місце, чемпіонат України з естафет мікс серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства (двоборство)

595,00

7140,00

8

Мороха

Тетяна Олегівна

2003

ІІ місце, чемпіонат України з дзюдо серед дівчат до 17 років

595,00

7140,00

9

Притков

Володимир Володимирович

2002

І місце чемпіонат України з боротьби греко-римської серед молодших юнаків 2002-2003 р.н.

І місце, командний Чемпіонат України з боротьби греко-римської серед юнаків 2002-2003 р.н.

850,00

10200,00

10

Синицький

Данило Максимович

2004

І місце, чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н

850,00

10200,00

11

Слищенко

Поліна Юріївна

2001

І місце, відкритий чемпіонат Донецької області серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р., дистанція 1500 м.

І місце, іідкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам’яті Н.Откаленко, дистанція 1500 м.

І місце, відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2003 та молодші,  дистанція 1500 м.

425,00

5100,00

12

Фіщенко

Дар’я Романівна

2007

І місце, чемпіонат України з естафет мікс серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства (двоборство)

850,00

10200,00

13

Шарапов

Кирило Сергійович

2003

ІІІ місце, чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н

595,00

7140,00

14

Шльонкіна

Анастасія Вікторівна

2006

ІІ місце, чемпіонат України з естафет мікс серед юнаків та дівчат з сучасного п’ятиборства (двоборство)

595,00

7140,00

 

Неолімпійські види спорту

15

Алексейцев Володимир Денисович

2001

І місце, кубок Європи з хортингу «Галицькі Леви» (молодь, юніори, кадети, юнаки, молодші юнаки),  розділи «двобій» та «сутичка»

ІІ місце, відкритий чемпіонат Європи з комбат дзю-дзюцу

850,00

10200,00

16

Богович

Сергій Вікторович

1994

ІІ місце, чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів.        ІІ місце, чемпіонат Європи з Комбат Дзю-Дзюцу (бойове Джиу-Джитсу). 

850,00

10200,00

17

Верцанов

Данило Олександрович

1999

І місце, кубок Європи з хортингу «Галицькі Леви» (молодь, юніори, кадети, юнаки, молодші юнаки),  розділи «двобій» та «сутичка»

850,00

10200,00

18

Єфімцев

Ярослав Андрійович

1994

І місце, відкритий кубок України з кікбоксингу серед дорослих у розділах FC, K-1, KL

ІІ місце, чемпіонат України з кікбоксингу серед дорослих у розділах PF, FC, K1, MF

595,00

7140,00

19

Мальцева

Божена Сергіївна

1995

ІІІ місце, чемпіонат Європи ММА (змішані бойові мистецтва)

І місце, кубок України з ММА (змішані єдиноборства)

850,00

10200,00

20

Прожога

Руслан Сергійович

1995

ІІІ місце, чемпіонат України з авіамодельного спорту (кордові моделі), клас F4B

425,00

5100,00

21

Сімейко

Артур Дмитрович

1996

І місце, чемпіонат України серед студентів з таїландського боксу Муей Тай

ІІ місце, чемпіонат України  з таїландського боксу Муей Тай серед дорослих

595,00

7140,00

22

Скворцов

Сергій Володимирович

2001

І місце, чемпіонат України з авіамодельного спорту (кордові моделі), клас F4B

595,00

7140,00

23

Суліман

Владислав Миколайович

1999

І місце, V-й етап Кубку світу з авіамодельного спорту «Warsav TR World Cup» (кордові моделі), клас F2B

1190,00

14280,00

24

Школьний

Данило Володимирович

2002

ІІ місце, кубок Європи з хортингу «Галицькі Леви» (молодь, юніори, кадети, юнаки, молодші юнаки),  розділи «двобій» та «сутичка»

850,00

10200,00

25

Шульга

Владислав Андрійович

1997

ІІ місце, чемпіонат світу ММА (змішані єдиноборства).

ІІ місце, чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юнаків та юніорів

1190,00

14280,00

 

Спорт серед людей з інвалідністю

26

Григор’єва

Валентина Іванівна

1998

І місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, триборство

ІІ місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, жим лежачі

595,00

7140,00

27

Іванов

Владислав Сергійович

2002

І місце, чемпіонат України серед спортсменів з вадами зору

ІІ місце, кубок України з плавання серед спортсменів з вадами зору

850,00

10200,00

28

Козлова

Ніна Борисівна

1997

І місце, кубок України з плавання серед спортсменів з з ураженням опорно-рухового апарату

850,00

10200,00

29

Костюк

Данило Валентинович

1998

ІІ місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, триборство та жим лежачі

425,00

5100,00

30

Шаульський Володимир В’ячеславович

1992

І місце, чемпіонат України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, триборство та жим лежачі

595,00

7140,00

ВСЬОГО:

21930,00

263160,00

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Как Вы считаете, народные депутаты, которые представляют Славянск, эффективно работают или только пиарятся в нашем городе?
author
Неля ШТЕПА
Экс-городской голова Славянска, подсудимая
Пусть все знают: я ничего не боюсь. Человек, который был в плену, он уже ничего не боится. Я перешла эту грань, когда меня должны были расстрелять три раза, и если бы не жители Славянска, они бы меня расстреляли. Вы это знаете прекрасно
60%
Проголосовало: 86 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn