воскресенье, 25 февраля
img

НОВОСТЬ

Ремонт доріг в Слов’янську за 32 мільйони доручили фірмі, яку підозрювали в неякісних роботах

Ремонт доріг в Слов’янську за 32 мільйони доручили фірмі, яку підозрювали в неякісних роботах

Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА 31 серпня за результатами тендеру уклав договір з ТДВ «Облдоррембуд» щодо капітального ремонту доріг внутрішньо-міського сполучення м.Слов’янськ вартістю 31,86 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Договір на ремонт не опубліковано, замість цього замовник оприлюднив договір про технагляд за цими роботами.

З тендерних вимог відомо, що будуть відремонтовані дороги загальною площею площею 80 тис кв м від Залізничного вокзалу до Словкурорту. Заплановано відремонтувати дорожнє покриття на вулицях Вокзальній (33 тис кв м), Центральній (16 тис кв м), Банківській (28 тис кв м) та Рапно-набережній (4 тис кв м). Розрахунки показують, що середня вартість капремонту одного квадратного метра дороги в Слов’янську складе 3,98 тис грн.

Організатор торгів встановив, що ремонтувати дорогу може лише підприємство, яке має довідку про наявність асфальтобетонного заводу та лабораторії контролю якості.

У єдиними конкурентом на тендері «Облдоррембуду» було ТОВ «Славдорстрой», пропозиція якого була дорожчою на гривню. На аукціоні жоден з учасників пропозицію не знижував.

Участь «Славдорстрой» у тендері носила формальний характер – фірма не надала велику кількість обов’язкових документів, в тому числі банківської гарантії.

«Облдоррембуд» повідомив про намір залучити субпідрядника ТОВ «Данко» на 10,5% робіт. «Облдоррембуд» разом з «Данко» в 2015 році фігурували у кримінальній справі, де їх підозрювали у використанні неякісних будматеріалів під час ремонту доріг в Краматорську на суму в 9 млн грн.

За даними «Прозорро» «Облдоррембуд» у 2017 році прийняло участь у 54 конкурентних тендерних процедурах. З них у 26 випадках конкурентом виступало або субпідрядник «Данко», або «Славдорстрой».

Засновником ТДВ «Облдоррембуд» є Сергій Григалавшiлi з Макіївки, який є його гендиректором. Раніше «Облдоррембуд» був зареєстрований у Донецьку, але у травні 2015 року переїхало до Краматорська.

Бенефіціаром «Славдорстрою» вказаний мешканець окупованого Донецька Сергій Сухий. Він разом із фондом «Гратіс» володіє ТОВ «Фінансова компанія «Артфін», у якого позичало гроші ПАТ «Донбасенерго» оточення Януковича. Крім того, особа з такими ПІБ очолювала макіївську філію «Промінвестбанку», власником якого є російський державний Внєшекономбанк.

Директором «Славдорстрою» є Олег Воронов. Людина з такими ПІБ колись керувала філією «Ясинуватський автодор» ДП «Донецький облавтодор».

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (15)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Денди 12 октября 2017 г.   5:03
Прогресс, однако! Хоть один бандераст назвал Муйдан "сраным"! Только из Донбасса и только в Россию выехало более 800тысяч человек! Кем же Вы "наверстывать" будете? Население Усраины, по оценкам экспертов ООН, составляет НЕ БОЛЕЕ 35млн человек! А в 1991 году было 52млн! Ваше правительство открыто говорит о невозможности восстановления промышленности и Усраина будет аграрной страной, но тогда доходов хватит только на 17-19 млн человек! Зато жить будете истинно по Усраински! В поле работать и коровам хвосты крутить!
img

ОПРОС МНЕНИЯ

В Славянске планируют увеличить стоимость проезда. Как думаете, какая плана оптимальна?
37 чел. 5 гривен - и все довольны!
30 чел. Какое повышение - и так дорого!
18 чел. Я выйду на митинг, если повысят проезд
9 чел. Не меньше 7 гривен
Всего проголосовали
94 чел.
author
Вадим ЛЯХ
Городской голова Славянска
Война закончится рано или поздно, мир наступит. Придет инвестор. Это однозначно. Территорию нужно развивать. Никто не видит Славянск как гавань для пенсионеров
24%
Проголосовало: 25 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn