пятница, 20 апреля
img

НОВОСТЬ

Як молодь з Ліги майбутніх поліцейських робить парк "Шовковичний" яскравішим (ФОТО)

Як молодь з Ліги майбутніх поліцейських робить парк "Шовковичний" яскравішим (ФОТО)

У суботу, 25 березня, "Ліга майбутніх поліцейських" взяла участь у флеш-мобі "Шовк" з метою популяризації розвитку парку "Шовковичний".

Кілька десятків підлітків - членів Ліги на запрошення директора "Шовковичного" розмалювали стіни в парку написами та малюнками з імпровізованою назвою парку.

Вже у квітні в "Шовковичному" має початися довгоочікуване "велике будівництво", яке в силу різних обставин відкладалася вже кілька разів.

Проте, за словами директора парку Олексія Солодовникова, на цей раз все йде за планом і є сподівання, що вже до початку літа парк значно зміниться, отримавши новий спортивний, танцювальний, дитячий майданчики, зону для пікніків та інші локації.

Але без допомоги волонтерів, небайдужих до долі парку жителів міста, міської адміністрації та міжнародних організацій ці зміни дуже важко було би втілити в життя.

Тому відразу слід нагадати, що на п'ятницю-суботу 31 березня - 1 квітня відбудеться "великий суботник". Цей суботник буде загальноміським і взяти участь в ньому запрошуються всі бажаючі.

Нагадаємо, розробником проекту відновлення парку "Шовковичний" є організація "Місто-сад" з Києва. Проект здійснюється за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку а також за рахунок коштів міського бюджету.

 

atnt Размещение материалов slavgorod.com.ua на других интернет-ресурсах и СМИ разрешается при условии, что непосредственно в тексте материала не ниже второго абзаца присутствует гиперссылка и текст названия на первоисточник. В случае нарушений, редакция современного сайта городов Славянск и Святогорск оставляет за собой право отстаивать свои права и интересы путем подачи заявлений в правоохранительные и судебные органы, а также в виде соответветствующих публикаций на сайте.

Loading...
Комментарии (3)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

Loading...
img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth Ильич 28 марта 2017 г.   0:14
Полнейший идиотизм! Лучше бы деревья новые посадили...
img

ОПРОС МНЕНИЯ

Кого вы считаете лучшим (самым читаемым, интересным, профессиональным) журналистом Славянска?
258 чел. Павел КОРОТЕНКО
219 чел. Юлия СТЕЦЮРА
124 чел. Светлана ВЬЮНИЧЕНКО
95 чел. Антон СКВОРЦОВ
80 чел. Григорий КУЛЬБАКА
52 чел. Наталия ПОПОВА
28 чел. Эдуард ТОРСКИЙ
28 чел. Денис БИГУНОВ
20 чел. Богдан КРАСОВСКИЙ
16 чел. Александр КУЛЬБАКА
Всего проголосовали
920 чел.
img

ЕЩЕ НОВОСТИ

В РУБРИКЕ corn
ВСЕ corn
author
Павел ЖЕБРИВСКИЙ
глава Донецкой военно-гражданской администрации
Мы на территории, контролируемой украинской властью, сможем преодолеть сигнал как российского, так и так называемого новороссийского телевидения
33%
Проголосовало: 39 человек(a)
top5 ТОП-5
НОВОСТЕЙ
за 3 дня corn
за 10 дней corn
за 30 дней corn