понедельник, 22 января

Якщо дно таки існує, то поліція Слов’янська сьогодні з успіхом посунула його ще нижче.

top

А суд і цей раз визнав спробу обмежити захід неправомірною.

29.12.2017    10:59
  • img134
  • img0

Трохи історії. На початку 17 року у Слов’янську під час смолоскипної ходи з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут стався вибух. Хтось кинув вибуховий предмет (гранта/вибух-пакет) за маршрутом ходи. Напередодні цієї події адміністрація міста через суд намагалася обмежити проведення цього заходу, але суд визнав право громадян проводити марш у заздалегідь визначеній формі.

Минув майже рік і сьогодні виникло відчуття deja vu. Знову той самий міський голова, знову позов до суду, знову проти громади і знову заборона смолоскипів. Але цього разу вже із "силовою" підтримкою в особі МНСника та заступника начальника поліції Слов’янська.

І тепер про те саме "дно". На судовому засіданні заступник начальника поліції міста повідомив, посилаючись на слідство, що вибуховий пристрій кинув один з учасників цієї ходи, який вибіг з колони на подвір’я лікарні й кинув вибуховий предмет, але поліція не змогла знайти злочинця. І це в той час, коли постійно велася відеозйомка, а сама хода була оточена силовиками з усіх боків.

Я звертаюся до начальника поліції, заступників та всіх інших їхніх "побратимів" (саме так, в лапках), ви спочатку українські прапори зі своєї форми зніміть, бо відсутність мізків ганьбить символіку країни, а потім можете язиком хоч подвір’я мести.

PS: А суд і цей раз визнав спробу обмежити захід неправомірною.

Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

img

НОВЫЕ АВТОРЫ

blog Сергей КУШНАРЕВ Депутат горсовета
blog Наталья БОНДАРЕНКО Координатор "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя"
blog Ольга РЕШЕТИЛОВА Журналист, правозащитница
blog Виктор ЯЦЕНКО Житель Славянска
blog Алексей ОВЧИННИКОВ Платформа "Змісто"
top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn