понедельник, 22 января

Чому тема "Ефективного міста" не зацікавила жодного чинушу Слов’янська

top

Минулої суботи у Слов’янську відбулося цікаве спілкування представників багатьох громад Донецької області у форматі форуму "Ефективне місто".

25.12.2017    18:20
  • img86
  • img0

Велика (як для Слов’янська) кількість учасників, кілька тематичних дискусійних майданчиків, цікаві спікери й просто багато друзів зібралися під дахом місцевої бібліотеки. Були й "пєчєнькі" від Держдепу, а куди ж без них ;)

Цікавим є той факт, що тема "Ефективного міста" не зацікавила жодного чинушу Слов’янська, бо геть інші цілі вони ставлять у власних робочих кабінетах - вкрасти більше, вчасно сховатися, на менший термін сісти. Хоча ні, один представник місцевої адміністрації - "великий інвестор" - був на початку заходу, випив каву, прихопив блокнотик з ручкою та й пішов. Та й правда, що там той плебс розуміє в ефективній роботі у вже ефективному Слов’янську. Ну, цей хоч зареєструвався, інші взагалі "забили".

А захід був гідний.

Комментарии (0)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

img

НОВЫЕ АВТОРЫ

blog Сергей КУШНАРЕВ Депутат горсовета
blog Наталья БОНДАРЕНКО Координатор "Фундація підтримки осіб старшого віку "Вік щастя"
blog Ольга РЕШЕТИЛОВА Журналист, правозащитница
blog Виктор ЯЦЕНКО Житель Славянска
blog Алексей ОВЧИННИКОВ Платформа "Змісто"
top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn