вторник, 17 октября

Чому були серйозні побоювання, що Слов`янськ і Краматорськ як міста обласного значення, зможуть уникнити виборів

top

Гарна новина - ухвалення 14 березня Верховною Радою законопроекту № 5520.

20.03.2017    9:57
  • img803
  • img2

Гарна новина - ухвалення 14 березня Верховною Радою законопроекту № 5520. Законопроект дає можливості й механізм для створення об’єднаних громад, до складу яких увійшли місцеві ради різних районів, а також, коли громади об’єднуються навколо міст обласного значення.

До цього, ЦВК для призначення перших виборів в громадах, створених на межі районів або навколо міст обласного значення, вимогала спочатку внесення Верховною Радою України змін до меж відповідних районів.

І були серйозні побоювання, що Слов`янськ і Краматорськ як міста обласного значення зможуть уникнити виборів. А тепер, вірогідність проведення перевиборів, як міських голів так і депутатськх корпусів, наприкінці цього року, в межах новостворених об`єднаних територіальних громадах, цілком ймовірна. Якщо ДонОДА не затупить або не просаботує процес децентралізації, що останнім часом дуже відчувається...

Комментарии (2)
Укажите свое имя или войдите через аккаунт в соцсети
Введите цифры указанные на картинке

Уважаемые пользователи, комментарии, не относящиеся к теме материала, а также комментарии, содержащие оскорбительные и нецензурные выражения будут удалены!

img

ПОСЛЕДНИЙКОММЕНТАРИЙ

auth оленю неваде 7 апреля 2017 г.   20:43
Боишься выйти с Зонтовым на выборы?? Благодаря ОлегНатальечу город в помойную яму превратился. Проехать невозможно. Полез подорожал. С водой проблемы. Был бы Зонтов вместо полуляха город бы преобразился.
top5 ТОП-5
за месяц
новости corn
блоги corn
рейтинги corn